ПРОЄКТНИЙ МЕНЕДЖЕР
ВІТАЛІЙ ТИЧКІВСЬКИЙ
Для нас немає своїх чи чужих мешканців
ВІТАЛІЙ ТИЧКІВСЬКИЙ
Про діяльність
Ми створили Асоціацію ОСББ Івано-Франківська в 2016 році. Наша діяльність полягає у забезпеченні реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків міста Івано-Франківська, в яких створено ОСББ, на володіння та користування спільним майном; в захисті інтересів ОСББ в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, перед іншими юридичними та фізичними особами; в розробці, поданні пропозицій до проектів нормативно-правових актів, які стосуються інтересів співвласників багатоквартирних будинків, надання та споживання житлово-комунальних послуг; в інформуванні і наданні консультацій ОСББ з питань законодавства, судової практики, бухгалтерського і податкового обліку, ефективних технологій, обладнання і матеріалів у сфері утримання, ремонту, модернізації багатоквартирних будинків членів Асоціації;

Супроводжував 6 проєктів Фонду Енергоефективності
Досвід
4 роки
Будинки
Обслуговує 26 будинків
як АОСББ
Місцезнаходження
м. Івано-Франківськ
Асоціація, безпосередньо, здійснює тільки адміністрування та бухгалтерський супровід ОСББ, всі інші, необхідні для ОСББ, послуги/роботи здійснюються підряними організаціями, де Асоціація виступає колективним замовником послуги.
Економія коштів ОСББ може бути значно більшою за вартість послуг проєктного Менеджера.
Голова ОСББ не може бути, в достатній мірі, компетентним в усіх питаннях при реалізації проєкту. Зважаючи на компенсацію 70% вартості послуги проєктного Менеджера з сторони фонду, дана складова в сукупності усіх витрат є не настільки значною для забезпечення ефективного виконання робіт та значного делегування обов'язків Головою Правління ОСББ. В процесі впровадження усіх етапів, економія коштів ОСББ може бути значно більшою за вартість послуг проєктного Менеджера.
Контактуйте
Телефон: +38 (097) 550-95-35
E-mail: aosbbif@gmail.com
м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 23
Made on
Tilda